تبلیغات
◠◡◠EXO PLANET♥ - EXO-M Biography


Admin Logo
themebox Logo
..
نویسنده :سارا
تاریخ:سه شنبه 9 خرداد 1391-07:48 ب.ظ

EXO-M Biography

بچه ها من از صبح تونتم اینم از بیو اکسو ام



توی ادامه مطلب بدوبدو باحاله




Birth Name: Zhang Yi Xing

Stage Name: Lay

Super Power (Badge): Heal (Unicorn)

Nickname: Xing Tuo

Date of Birth: October 7, 1991

Height: 177 cm

Weight: 60 kg

Position: Main Dancer, Vocalist

Nationality: Chinese

Hometown: Changsha, Hunan, China

Education: Hunan Normal University High School

Specialties: Guitar, dancing, piano

Hobbies: Listening to music, sleeping in, playing computer

Fun Facts:

اول قرار بوده لیدر اکسو باشه اما بعد عوض شد به کریس

تو کره اتاقشو با چن قسمت کرده

تو چین با لوهان اتاقشو قسمت کرده

اون پ.سر شیطون و بامزه ایه

هم.سر مورد علاقش باید cuteباشه

و آدم فراموش کاری

Birth Name: Huang Zi Tao

Stage Name: Tao

Super Power (Badge): Time Control (Hourglass)

Nickname: Peach

English Name: Edison Huang

Birth Place: Qingdao, China

Date of Birth: May 2, 1993

Nationality: Chinese

Height: 183 cm

Position: Lead Rapper, Vocalist, Maknae

Hobbies: Singing, playing basketball, exercising

Specialty: Martial arts

Fun Facts:

رنگ آبی گربه سیاه و غذای وسترنی  و بسکت دوست میداره

موزیکhip hop و R&B

تو چین اتاقش باXiumin  یکیه

ه.مسر مورد علاقش باید خوشگلو خوش تیپ باشه و شخصیت خوبی داشته باشه

کمتر از یکسال ترینی بوده(ایوووول بابا)

توی مسابقات ووشو و رپ(چه شباهتی) مقام اولو اورده

تو کره اتاقشو با منجرش یکیه چون کره ایش خوب نیست



Birth Name: Lu Han

Stage Name: Luhan

Super Power (Badge): Telekinesis

Nickname: Marilyn Monroe, Cute Little Prince

Date of Birth: April 20, 1990

Blood Type: O

Height: 178 cm

Nationality: Chinese

Position: Lead Vocalist, Lead Dancer, Face of The Group

Hometown: Beijing Haidian

Specialties: Soccer, Rubix cube

Fun Facts:

تو چین اتاقش با لای یکیه

توی کره اتاقش با کریسو Xiuminیکی بید!!

هم.سر مورد علاقش باید ساکت و جن.تل باشه!!

تو سال 2008 اومده اس.ام تو سال2010 رسمی شده

وقتی اومده بود کره درس بخونه یک روز میره بازار میونگ دونگ که یک دفعه منجر اس.امو می بینه اونم میگه بیا تو....

دوست نداره کسی بره تو روی تختش اگه کسی بره بهش لگد میزنه!!!!

 آدم راحتیه



Birth Name: Wu Fan

Stage Name: Kris

Super Power (Badge): Flight (Dragon)

Nickname: Cowboy, Dduijang

Date of Birth: November 6, 1990

Height: 187 cm

Nationality: Chinese-Canadian

Position: Main Rapper, Leader, Sub-Vocalist

Specialties: Languages (English, Mandarin, Cantonese, Korean), basketball

Hometown: Vancouver, Canada

Fun Facts:

کتاب خوندنو دوست داره مخصوصا کتاب های مربوط به اعتماد به نفسو الهامات

آدم اجتماعی ایه و با همه حرف میزنه

همهی اعضای اکسو و ترینی ها اون به عنوان یه برادر بزرگ می دونند.

در سال 2007 وارد اس.ام. شده

از نظر شخصیتی بهتر از موقعیه که جلو دوربینه(پس بدون اون دیگه چیه!!)


تو کره اتاقش با  Xiumin و luhan

تو چین با چنه(شعر شد)

بعضی اوقات تو خواب می حرفه

میتونه کره ای انگلیسی رو کامل حرف بزنه و چینی با لهجه

زن مورد علاقش باید مهربون باشه وبلد باشه غذا درست کنه و مراقب بقیه باشه(کمکم دارم عاشقش میشم)

اول قرار بوده بیاد تو اکسو کی اما بعد رفت تو اکسو ام




Birth Name: Kim Jong Dae

Stage Name: Chen

Super Power (Badge): Lightning (Scorpion)

Nickname: Orange

Date of Birth: September 21, 1992

Position: Main Vocalist

Height: 173 cm

Nationality: Korean

Specialty: Singing, piano

Fun Facts:

اتاقش با لای تو کره یکیه

اتاقش با چن تو چین یکیه

توی خوندن نت های بالا وارده(ازهرکدوم از اعضای اکسو یه هنر می باره)

هم.سر مورد علاقش باید شبیه نونا باشه و ازش مراقبت کنه(آخییییییی)

صدای قوی ای داره

و پس.ر نجیب و با ملایمتیه

و نفر آخررررر:



Birth Name: Kim Min Seok

Stage Name: Xiu Min

Super Power (Badge): Frost (Snowflake)

Nickname: Lil’ Fattie (Little Fattie), Bao Zi (Little Bun)

Date of Birth: March 26, 1990

Position: Lead Vocalist, Lead Dancer

Height: 173 cm

Nationality: Korean

Specialties: Taekwondo, kendo

Fun Facts:

صورت توپولو لبخندهcutr داره

اتاقشو با کریسو و لوهان قسمت کرده

تو چینم با taoمی قسمته

بامزه ترین و تمیز ترین عضو گروهه

هم.سر مورد علاقش  باید با دیگران راحت باشه

بچه ها امید وارم کافی بوده باشه بازم می آپم

نظر نظر نظر بدین دیگه خواهش

بایییییی





نوع مطلب : Biography  EXO-M  Chen  cris  Lay  Luhan  Tao  Xiumin