تبلیغات
◠◡◠EXO PLANET♥ - EXO-K Biography


Admin Logo
themebox Logo
..
نویسنده :سارا
تاریخ:سه شنبه 9 خرداد 1391-11:48 ق.ظ

EXO-K Biography

سلام به دوستای خوبم  من سارام این اولین پستم تو این وبلاگه که بیوگرافی کامله کامله گروه جدید EXO-K ........
خب اول یه کم از خود گروه می گم برای اونایی که آشنایی ندارن
بدویید ادامه مطلب.....خیلی باحاله




 دوستان خوبم یادتون نره که با ذکر منبع کپی برداری کنین !!!ممنونم


EXO یکی از گروه های با تجربه ا.س امه که از 12 نفر تشکیل شده (که همه هم میدونن)
و به دوشاخه تقسیم میشه  EXO-K و EXO-M که هر کدوم 6 تا عضو داره پسوندk  یعنی Korean و M هم یعنی Mandarin (چینی) جالبه که بدونید خود واژه به معنای مامورین عالی رتبه در چینه قدیم هستش
این اولین باره که یک گروهی مثله exo همزمان هم در چین هم در کره شروع به کار کرده که با کلیپ mama حسابی ترکوندن(قربونشون برم الهی )و بیس انتخاب این اسم برای گروه اینه که این اسم از exoplanetبرگرفته شده از اسم سیاره ایه که خارج از منظومه ی شمسیه  و هر کدوم از اعضا یک قدرت خارق العاده دارن.ما که عاشق این گروهیم و امیدواریم این گروه بهترین موفقیت ها رو کسب کنه(چه ادبی شد) خب حالا بریم سراغ اصل مطلب:

اول از EXO-K شروع می کنیم:

نفر اول KAI که می دونم اولین کسیه که همتون میشناسیدش و همه دوسش دارن:

 

Birth Name: Kim Jong In

Stage Name: Kai

Super Power (نشان): (جابجایی)Teleportation

Nickname: Kkamjong

Date of Birth: January 14, 1994 (18

Position: Main Dancer, Vocalist, Lead Rapper,

Height: 182 cmماشاالله

Blood Type: A

Family: Father, Mother & 2 Older Sisters

Nationality: Korean

Specialties: Dance (ballet, jazz, hip hop, popping, rocking)

Fun Facts:

اتاق KAI با d.o.یکیه !!!!چه شود

قبل از مشهور شدن با تمین اوپا شاینی دوست بود(به خاطرSHINee World)حتی قبا از مشهور شدن تمینی

قبلا د...وست . دخی داشته اما الان دیگه با . هم نیستن(Thanks GOD)

پسرمون دوست داره همیشه رئیس باشه گیم بازی کردنو  خیلی دوست داره(دقیق نمی دونم چه بازی ای)

               اولین کسی از کل پسرامون بوده ازش تیزر منتشر شده (از 23 تا تیزر 12 تاش کایی بود!!!) ا.س.ا.م شده .

توی یک کلیپ تبلیغاتی با TVXQ (HAHAHA SONG)بازی کرده.

بازم هست ولی بعدا بقیشو  میذارم بریم سراغ نفر بعد:

SEHUN

آییییییی من عا.شق سهون اوپا و D.O.ام واسشون میمیرم



Birth Name: Oh Se Hoon

Stage Name: Se Hun

Super Power (Badge): Wind(باد)

Nickname: Senshine

Date of Birth: April 12, 1994

Position: Lead Dancer, Rapper, Sub-Vocalist,

Height: 181 cm

Nationality: Korean

Specialties: Dancing, acting

Fun Facts:

سهون یکی از اعضای ulzzang(تا اون جایی که من می دونم اونایی که قیافه ی خیلی خوبی دارن  تو ulzzang عضون بچه ها اگه شما بیشتر می دونید بهم بگید:)

اتاقش با سوهو کوچولو یکیه(آخی سوهو و سهو)

تو سال 2008 عضو ا.س.ام شده

برعکس  قیافه ی اوپا خجالتی نیست

NEXT:


Birth Name: Do Kyung Soo

Stage Name: D.O.

Nickname: Heenjabuja (rich in whites)

Super Power (Badge): Earth

Date of Birth: January 12, 1993

Position: Main Vocalist

Nationality: Korean

Height: 173 cm

Specialties: Singing, beat box WOW یعنی توپه من عاشق صداشم

Fun Facts:

اتاقش با KIAیکیه (یکی میخونه یکی میرقصه)

پاک ترین  عضو EXO

توی audition 2010 اس.ا.م وارد ک.مپانی شده(یعنی 2 سال ترینی بوده آفرین)

 دوست داره آشپزی کنه و برای اعضای گروه غذا درست کنه(آخیییی این پ.س.ر عشقه)



Birth Name: Byun Baek Hyun

Stage Name: Baekhyun

Super Power (Badge): Light (Sun)

Nickname: Bacon

Date of Birth: May 6, 1992

Position: Main Vocalist

Nationality: Korean

Height: 174 cm

pianoنوعی ورزش رزمیه Specialties: Hapkid,

Fun Facts: 

اتاقش با چان یول یکیه!

یه چیزه جالب: بک هیون موقعی که می خواسته بیاد تو .س ا.م  همین جوری نزدیکه مدرسش که نزدیکه ورودیه ک.مپانی ایستاده بوده که ییهویی  نماینده اس .امو می بینه بعد میره بهش میگه میشه بیام تو اس.ام نماینده هم میگه چرا نشه خوش اومدی بفرما اونم که از خدا خواسته  به همین سادگی!!!!1(بچمون استعدادش زیاده )از سال 2011 هم وارد ا.س ا.م میشه!!!(بچه ها همه پیش به سوی ورودیه  ا.س ا.م)


Birth Name: Park Chan Yeol

Stage Name: Chanyeol

Nickname: Wealthy Teeth, Happy Virus

Super Power (Badge): Flame (Phoenix)

Date of Birth: November 27, 1992

Height: 185 cm

Nationality: Korean

Position: Main Rapper, Vocalist

Blood Type: A

Specialties: Playing musical instruments (guitar, drum, bass, djembe), rap, acting

Fun Facts:)

توی کلیپه SNSD’s Genie MV (Japanese Version)بوده!!!!

اتاقش با بک هیون یکیه

مثه سهون وارده اس ام شده از سال 2008

آدم رما.نت.یکیه!

اولین گروهی که باهاشون بودهTVXQ که U-Know Yunhoخیلی دوست داشته (آخیی نگو الان گریم میگیره)

و نفر آخر

Birth Name: Kim Joon Myeon

Stage Name: Suho

Super Power (Badge): Water

Nickname: Sunnouncer (Suho + Announcer), Esuhort (Suho + Escort)

Date of Birth: May 22, 1991

Height: 172 cm

Nationality: Korean

Blood Type: AB

Position: Leader (Guardian of EXO), Lead Vocalist

Specialties: Acting, golf

Fun Facts:

یکی از دوستای شیوون اوپای سوجو(از دبیرستان هم دیگرو می شناختن)

اتاقش با سهون یکیه

سوهو هم تو خیابون کشف شده!!!!! و از سال 2006 !!!!:0 تو ا.س ا.م بوده(WOW فکر کنم به همین خاطر لیدره)

بچه ها حسابی خسته شدم بازم میام از EXO-M میذارم  الان چشمام  اینجوریه

فداتون بای

آه راستی همون طور که میدونید کپی برداری با ذکر منبع فقط

و نظرتونو درباره ی EXOخیلی خیلی دوست دارم بدونم پس منتظرتونم باینظر بدینا








نوع مطلب : Biography  EXO-K  Baekhyun  Chanyeol  .D.O  Kai  Sehun  Suho